wtorek, 19 stycznia 2016

Mieszkanie rodziny Busks


Bo-Bedre.no

Piękne, wysokie mieszkanie należy do rodziny Busks, żyjącej w Kopenhadze. Właściciele cenią sobie funkcjonalność. Mieszkanie znajduje się w klasycznej XIX wiecznej kamienicy, posiada duże okna, modny parkiet w jodełkę, a sufit zdobi urokliwa sztukateria.
via Bo-Bedre.noBo-Bedre.no

Bo-Bedre.no

Bo-Bedre.no

Bo-Bedre.no

3 komentarze:

 1. piękne mieszkanie, niczym z katalogu... chociaż brakuje mi w nim przytulności, jakby było tylko na pokaz

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne, dopracowane w każdym detalu. Myślę, że co do braku przytulności, który zauważono w komentarzu wyżej to jest to raczej kwestia indywidualnego gustu. Niektórzy wolą mieszkania pełne nastroju i duszy, a inni wolą stylistykę surową, dopieszczoną, czasem wręcz sterylnie czystą i bez dodatków, które by ją zaburzały. I to jest piękne: mamy rożne gusta i różne sposoby urządzania własnych wnętrz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Państwo Busks chyba nie do końca cenią sobie funkcjonalność mieszkania, chyba że służy im do weekendowego imprezowania. No bo co z funkcjonalnością ma wspólnego wieszanie na ścianach w kuchni zdjęć zamiast szafek na naczynia? Albo ustawianie ogromnych obrazów na podłodze zamiast mebli do przechowywania, po to by obok przy ścianie ustawiać pudełka pod sam sufit? Połączyłbym dwa wcześniejsze komentarze. Dopracowane w każdym detalu by się znaleźć w katalogu :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...