czwartek, 26 września 2013

Fiona: Duńskie tapety w królewskim stylu
Poznajcie Fionę i jej najnowszą kolekcję The Royal Classic. 
Katalog jest niesamowity i naprawdę robi wrażenie, jeśli macie taką możliwość koniecznie odwiedźcie salon farb Flügger i zobaczcie próbki tapet na własne oczy.
Wyrafinowane, w królewskim stylu tapety ścienne duńskiej firmy Fiona uszlachetnią niejedno wnętrze, czyżby duńscy projektanci zainspirowali się filmem "The Royal Affair"?


"The Royal Affair" (2012)

483019

Royal Classic 483019

"Royal Classic – Tracing history", nowa kolekcja tapet FIONA jest spektakularnym spotkaniem przeszłości i teraźniejszości. 
Kolekcja przenosi estetyczne detale i kombinacje kolorów z przeszłości do teraźniejszości, łącząc je z uproszczonymi kształtami, nasyconymi wzorami i odważnymi reinterpretacjami klasycznych stylów. 

W kolekcji kwiaty i liście pojawiają się w nowych odsłonach, które łączą stylową ornamentację przeszłości ze współczesną prostotą. 

Nasycone wzory w ciemnych, tlących się odcieniach kontrastują z jaśniejszymi tonami kolekcji odciskającymi piętno na eleganckich, wyraźnych paskach i stylizowanych motywach medalionów. 

Podczas produkcji “Royal Classic – Tracing history”, doświadczona projektantka Elsa Krogh stworzyła kolekcję tapet stylowych i bogatych w detale. Tapety są idealnym rozwiązaniem dla ścian i pokoi domagających się historycznej elegancji w nowoczesnej interpretacji. Już pojedynczy bryt, lub dwa, nowych wyjątkowych tapet pozwolą nadać pokojowi charakteru i osobowości, ze stylową odrobiną historii."
- Flugger.pl483021
Royal Classic 483021


483022
Royal Classic 48022


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...